Thracian Run and Bike 2022

Организатор: Thracian Run and Bike

42KM RUN ● ТОП 6

Старт: 02.10.2022 09:35:00

Състезатели: 21
Стартирали: 20
По трасето: 0
Финиширали: 19
# Номер Име Пункт Време
1 301 Иво Андреев Финал (42.00km) 04:00:11
2 304 Маноил Пеев Финал (42.00km) 04:04:57
3 311 Илия Бончев Финал (42.00km) 04:23:14
4 308 Мирослав Кирилов Финал (42.00km) 04:28:58
5 300 Даниел Господинов Финал (42.00km) 04:39:00
6 316 Александра Топалова Финал (42.00km) 04:39:01

40KM Bike ● ТОП 6

Старт: 02.10.2022 09:30:00

Състезатели: 55
Стартирали: 46
По трасето: 0
Финиширали: 45
# Номер Име Пункт Време
1 546 Димитър Михайлов Финал (40.00km) 02:02:32
2 506 Станимир Иванов Финал (40.00km) 02:06:43
3 530 Димитър Димитров Финал (40.00km) 02:22:29
4 523 Петър Попункьов Финал (40.00km) 02:28:55
5 540 Иван Димитров Финал (40.00km) 02:31:02
6 512 Стефан Каръбски Финал (40.00km) 02:31:33

40KM Е-Bike ● ТОП 6

Старт: 02.10.2022 09:30:00

Състезатели: 2
Стартирали: 1
По трасето: 0
Финиширали: 1
# Номер Име Пункт Време
1 600 Смаил Алимов Финал (40.00km) 02:07:06
DNS 601 Даниел Ковачев - -

24KM Bike ● ТОП 6

Старт: 02.10.2022 09:30:00

Състезатели: 59
Стартирали: 47
По трасето: 0
Финиширали: 46
# Номер Име Пункт Време
1 435 Тодор Ангелов Финал (24.00km) 01:04:16
2 521 Марин Георгиев Финал (24.00km) 01:12:47
3 445 Иван Ганчев Финал (24.00km) 01:16:14
4 421 Виделин Дончев Финал (24.00km) 01:16:20
5 412 Борислав Кирев Финал (24.00km) 01:17:54
6 434 Христо Няголов Финал (24.00km) 01:18:15

23KM RUN ● ТОП 6

Старт: 02.10.2022 09:35:00

Състезатели: 61
Стартирали: 51
По трасето: 0
Финиширали: 50
# Номер Име Пункт Време
1 214 Славян Генчев Финал (23.00km) 01:54:48
2 228 Методи Михалев Финал (23.00km) 01:59:42
3 322 Стоян Стоянов Финал (23.00km) 02:03:43
4 213 Христо Касалийски Финал (23.00km) 02:04:38
5 215 Иван Стоянов Финал (23.00km) 02:07:31
6 218 Стоян Кутийски Финал (23.00km) 02:07:34

9КМ RUN ● ТОП 6

Старт: 02.10.2022 09:40:00

Състезатели: 60
Стартирали: 56
По трасето: 0
Финиширали: 56
# Номер Име Пункт Време
1 101 Даниел Иванов Финал (9.00km) 00:37:40
2 116 Станимир Томов Финал (9.00km) 00:38:01
3 100 Йордан Колев Финал (9.00km) 00:38:23
4 109 Делян Ганев Финал (9.00km) 00:39:13
5 117 Мартин Върбанов Финал (9.00km) 00:39:34
6 107 Калоян Ангелов Финал (9.00km) 00:40:19