Акватлон Плаж Росенец- 2022

Организатор: Димо Бенев

Деца до 12г. ● ТОП 6

Старт: 24.07.2022 08:33:12

Състезатели: 4
Стартирали: 4
По трасето: 0
Финиширали: 4
# Номер Име Пункт Време
1 14 Денислав Любомиров Финал (0.50km) 00:04:48
2 31 Антонио Гръблев Финал (0.50km) 00:05:04
3 32 Филип Дурев Финал (0.50km) 00:06:34
4 38 Симона Георгиева Финал (0.50km) 00:07:25

До 18г ● ТОП 6

Старт: 24.07.2022 08:43:06

Състезатели: 7
Стартирали: 7
По трасето: 0
Финиширали: 7
# Номер Име Пункт Време
1 2 Захар Цивковский Финал (2.50km) 00:19:54
2 21 Степан Пантюхов Финал (2.50km) 00:20:05
3 3 Александр Патрубач Финал (2.50km) 00:21:05
4 4 Данило Драгулян Финал (2.50km) 00:21:26
5 5 Всеволод Оленичев Финал (2.50km) 00:23:22
6 17 Даяна Янчева Финал (2.50km) 00:25:15

Къса дистанция ● ТОП 6

Старт: 24.07.2022 08:43:06

Състезатели: 13
Стартирали: 13
По трасето: 0
Финиширали: 13
# Номер Име Пункт Време
1 6 Иван Ткаченко Финал (2.50km) 00:19:28
2 10 Максим Стародубцев Финал (2.50km) 00:20:06
3 9 Александра Заровна Финал (2.50km) 00:21:39
4 11 Вероника Горобец Финал (2.50km) 00:22:16
5 44 Анастасия Пейчева Финал (2.50km) 00:22:57
6 18 Милен Мастиков Финал (2.50km) 00:25:38

Дълга дистанция ● ТОП 6

Старт: 24.07.2022 09:30:21

Състезатели: 18
Стартирали: 18
По трасето: 0
Финиширали: 18
# Номер Име Пункт Време
1 13 Иван Шевченко Финал (5.00km) 00:35:53
2 8 Мирон Бойко Финал (5.00km) 00:36:59
3 12 Маргарита Крилова Финал (5.00km) 00:42:59
4 29 Иван Гръблев Финал (5.00km) 00:43:11
5 7 Варвара Мухина Финал (5.00km) 00:44:41
6 42 Емил Атанасов Финал (5.00km) 00:50:06

Смесени щафети ● ТОП 6

Старт: 24.07.2022 09:30:21

Състезатели: 9
Стартирали: 9
По трасето: 0
Финиширали: 9
# Номер Отбор Категория Пункт Време
1 19 Double Kiril Смесени Финал (5.00km) 00:48:59
2 41 Paradise beach Смесени Финал (5.00km) 00:50:08
3 49 Анхиало Поморие Смесени Финал (5.00km) 00:50:43
4 40 Дядо и Девойката Смесени Финал (5.00km) 00:53:57
5 33 Мазут Смесени Финал (5.00km) 00:57:44
6 50 Росиянт Смесени Финал (5.00km) 00:58:32